2003 yılında kurulan AXIS Microsoft Business Solutions Dynamics'in Türkiye pazarına girişiyle AXAPTA'yı odak noktası olarak belirlemiştir. Geçmiş yıllarda ulusal ve uluslararası platformda edindiği ERP tecrübelerini 2005 yılında Microsoft'un "En Başarılı Çözüm Ortağı" ödülü ile desteklemiştir. Bugün gerçekleştiridiği başarılı projeler ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin Rusya ve Balkan ülkelerindeki operasyonlarına da imza atmıştır. AXIS, uluslararası APICS ve proje yönetimi sertifikalarına sahip danışmanları ve MCSD sertifikalı yazılım kadrosu ile ERP projelerindeki geniş deneyimini, müşterilerinin iş süreçlerini iyileştirmeleri, hedeflerine daha hızlı ve verimli ulaşmaları için kullanmaktadır.

Başta Otomotiv/Otomotiv Yan Sanayi olmak üzere Perakende, Kesikli Üretim, Dağıtım, B2B gibi sektörlere özel çözümler sunmaktadır. ERP ürün ailesinin yanı sıra Targıt İş Zekası Çözümleri ve Dökuman Yönetim Sistemleri gibi kurumsal destek ürünlerin satış ve danışmanlık hizmetlerini de başarı ile gerçekleştirerek; müşterilerinin doğru ve hızlı yönetimsel kararlar alarak daha etkin iletişim sağlamasnıı, değer ve kâr bazlı yönetim imkanı ile iş dünyası dinamizmini yakalamasını sağlamaktadır."AXIS, Microsoft Zirvesi 2007'de Dynamics AX Türkiye Lansman Lider İş Ortağı olarak yer almıştır. 2007 yılında "Microsoft Dynamics ERP-En İyi İş Ortağı" ödülü ile "Yılın En Gelişen Bilgisayar Firması - KOBİ İstanbul" ödüllerini almıştır.

Bunun yanında AXIS, Microsoft UA tarafından InnerCircle ile ödüllendirilerek President's Club'a üye olmuştur. PABS programına üye olan AXIS, Microsoft'un tüm dünyadaki kaynaklarından en hızlı ve etkin şekilde faydalanma imkanına sahip sayılı iş ortaklarındandır. AXIS, başarılarının temelinde de "DOĞRULUK" ilkesini benimsemiştir. Çalışanlarına, müşterilerine, devlet ve topluma karşı olan sorumluluklarının temelini de yine "DOĞRULUK" ilkesi oluşturmaktadır. AXIS bugün ve yarına endeksli vizyonu, müşteri odaklı misyonu, genişleyen iş hacmi, çalışkan kadrosu ve süratli hizmet anlayışı ile doğru seçim olduğunu kanıtlamaya devam etmektedir.

İş Ortaklarımız

TargIT İş Zekası Çözümü Demand Solutions: Talep tahmin ve çizelgeleme Formpipe: LaserNet çıktı yönetimi Mi,crosoft: Dynamics AX

(C) 2014 AXIS Information Technologies