İş Ortaklarınız, müşterileriniz ve çalışanlarınız web, e-mail, fax, network yazıcıları ve mobil cihazlar ile sizinle iletişime geçmek isterler. Bu alt yapıların olmaması veya yetersizliği iş veriminiz düşürerek, müşterilerinizin yada çalışanlarınızı memnuniyetsizliğe ve başarısızlığa yönlendirir. Output Management çözümlerini kullanarak saniyeler içerisinde üretilen raporlar, oluşturulan belgelere ulaşılması ve bu belgelerin dağıtılmasını merkezi olarak yönetmek mümkün olmaktadır. Değişik ofis yerleşimlerinde ve değişik plat-formlar arasında yetkilendirilmiş kullanıcılarınıza değişik rotalarda garantili belge dağıtımını gerçekleştirebilirsiniz.

 

LaserNet ihtiyacınız olan tüm araçları size sunarak, herhangi bir ERP, CRM gibi iş uygulama yazılımları uygulamalarında döküman düzenleme ve çıktı teslim etmede kullanılan tüm verilerin işlenmesi için kullanılacak araçları içerir. LaserNet kendi veri üretimi için hiçbir ek geliştirme ve düzenlemeye gereksinim duymaz.

 

LaserNet çeşitli yollarla verilen herhangi bir uyarlamadan veri alabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yazılım veriyi LPR/LPD, FTP, paylaşım klasörü, fax, email, web service vs. aracılığı ile alabilir ve veri girişleri işleyerek akıllı çıktılara dönüştürür.

(C) 2014 AXIS Information Technologies