Dynamics AX

 

ERP firmaların bütününde tüm operasyonların takip ve analizini kolaylaştırır. İş süreçlerinin tam entegre bir şekilde yürütülmesini, operasyonel süreçlerin merkez ve uzak noktaların eş zamanlı olarakbilgiye ulaşarak senkronik çalışmasını, büyümesini, güçlenmesini ve rekabette avantaj kazanmalarını sağlamaktadır.

 

AXIS 'in satış ve danışmanlığını gerçekleştirdiği Microsoft Dynamics AX, size ve çalışanlarınıza finans, müşteri ilişkileri ve tedarik zinciri sürecinin otomasyonunda, işinize değer katacak verilerin entegrasyonunda ve kritik iş ilişkilerinin profesyonel şekilde yönetilmesinde yardımcı olacak entegre ve ihtiyaca uyarlanabilen bir iş yönetimi çözümüdür. Daha verimli çalışmanız, daha sağlıklı kararlar almanız ve iş hedeflererinizi kendinizden daha emin gerçekleştirmeniz için firmanıza güçlü ve esnek araçlar sunar.

 

Microsoft Dynamics AX sayesinde organizasyonel ve coğrafi sınırlarında ötesine geçerek, çalışanlar, bilgiler ve süreçler arasında bağlantı kurabilirsiniz. Bu çözüm iş süreçlerinin optimizasyonunda size yardımcı olacak, sahip olduğunuz iş bilgilerinizle daha fazlasını yapabilmenizi sağlayarak başarı ve büyüme için gereken esnekliği size sunacaktır.

 

Süreçlerinizi yakından izlemek ve firmanızın ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli işlevleri seçerek Microsoft Dynamics AX çözümünü kendinize uyarlayabilirsiniz. Firmanız büyüdükçe ve yeni fırsatlar çıktıkça yeni işlevler ekleyerek çözümünüzün kapsamını genişletebilirsiniz.

(C) 2014 AXIS Information Technologies